מיקור פנים

מיקור פנים

מיקור פנים, in-sourcing, הוא כינוי להסכם העסקה, בו עובד חיצוני מגיע לעבוד במשרדי החברה לזמן מוגדר מראש. עובד זה אינו מועסק באופן ישיר ע"י החברה, אלא עובד במסגרת הסכם עם חברה מעסיקה.
בקשרי עסקים אנו מספקים שירותי מיקור פנים לצורך טיוב רשומות, תיאום פגישות ויצירת לידים איכותיים. ניתן לשכור נציגי תיאום פגישות / טיוב רשומות במיקור פנים
ללא מינימום משרה (אפילו יום אחד בשבוע!).

ההבדל בין מיקור פנים לבין מיקור חוץ

חברה המתקשרת בהסכם מיקור חוץ עם גוף עסקי אחר, לצורך פרויקט או משימה ארגונית, בעצם מוציאה את הפרויקט או המשימה מתחום אחריותה אל תחום אחריותו של אותו אדם או גוף חיצוניים. בניגוד למיקור חוץ, בהתקשרות מסוג מיקור פנים, עובד חיצוני, או עצמאי, מגיע אל משרדי החברה ועובד כעובד מן המניין, תוך פיקוח מתמיד והפרייה הדדית במשרדי החברה, כל זאת ללא יחסי עובד מעביד וללא התחייבות ארוכת טווח.

יתרונות מיקור פנים

ישנם מספר רב של יתרונות לשימוש במיקור פנים:
חסכון כלכלי:
עלות העסקת עובד אינה מסתכמת במשכורת הברוטו שלו, אלא כוללת עלויות נוספות, של תנאים סוציאליים, הפרשות, בונוסים ועוד. לעומת זאת, עלות העסקתו של עובד במיקור פנים הינה ע"פ הסכם עם מעסיקו של העובד, ללא עלויות, יחסי עובד-מעביד או חשיפות נוספות. הפעלת עובד במתכונת מיקור פנים מאפשרת לבעל העסק שליטה גבוהה על הוצאות שכר וצמצום הוצאות וחשיפות מיותרות.

שליטה: שימוש במיקור פנים מאפשר למנהלי החברה שליטה רבה על פרויקטים שבהם אין להם מומחיות או ניסיון. בניגוד למיקור חוץ, שם נעשית כל העבודה מחוץ למשרדי החברה, מיקור  פנים נעשה בתוך משרדי החברה ומאפשר לבעל העסק לפקח על עבודת העובד ולדייק אותה. 
הפריה הדדית
: עובד מיקור פנים מגיע אל החברה עם מומחיות רבה. הפעלתו במשרדיכם מאפשרת לו ללמוד על דרכי הפעולה שלכם ולכם ללמוד על דרכי הפעולה שלו, כך שהעבודה שלו נהיית מדויקת ומותאמת יותר לחברה.

מיקור פנים עם קשרי עסקים

אנו מספקים שירותי מיקור פנים לחברות ובעלי עסקים המעוניינים בשירותי טיוב לידים ותיאום פגישות. העובדים שלנו הינם בעלי מומחיות רבה ויכולים לעבוד גם בחלקי משרה.

צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים על מיקור פנים שירותי תיאום פגישות וטיוב לידים>>

ראו עוד: לידים | טיוב וסינון לידים | קשרי עסקים | מענה אנושי יעודי | ווידוא הגעה | זימון לכנסים |

מיקור פנים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
אולי יעניין אותך גם