תיאום פגישות

תיאום פגישות – לחסוך זמן יקר

תיאום פגישות דורש זמן ומאמץ יקרים משני הצדדים, ולכן חשוב מאוד שהן תתואמנה אך ורק כשמדובר בליד רציני ואיכותי, עם יכולת אמיתית להבשיל לכדי עסקה. כאשר אנו מתאמים פגישות, חשוב לנו להבין את הצרכים והרצונות של שני הצדדים לפני קביעת הפגישה, ולוודא שהמפגש ביניהם יוכל להניב תוצאות.

אנו מטפלים בכל השלבים של תיאום הפגישה: איתור החברות והארגונים הרלוונטיים ואנשי המפתח בהם, קיום שיחת היכרות להצגת את המוצר או השירות, ובמידה ויש היתכנות למכירה – יצירת ליד איכותי על פי מודל BANT ותיאום הפגישה.

שיטת הפעולה שלנו

ליד רלוונטי ייקבע לפי מודל BANT, המגדיר את הפרמטרים הבאים:

Budgetהאם הפרויקט מתוקצב.
Authorityהאם השיחה נעשתה עם הסמכות הרלוונטית בארגון.
Needהאם קיים צורך בפתרונות המוצעים.
Timeהאם הפרויקט מתוכנן לתקופת זמן, כפי שתוגדר בתחילת הפעילות.

ועכשיו הטבת קורונה

תיאום פגישות מקצועי אצלכם במשרד – ללא התחייבות למינימום משרה, לכמה זמן שתרצו.

תיאום פגישות – להתחיל בקטנה, לחזור מהר לשגרה

המשבר הכלכלי שהביאה עמה מגיפת הקורונה גרם לפגיעה משמעותית בעסקים מכל הסוגים ולהפסדים כספיים משמעותיים. עסקים נאלצו לעשות קיצוצים כואבים ולהוציא עובדים רבים לחל"ת. אולם ויתור על מערך המכירות אינו אפשרי, למרות העלויות הגבוהות הכרוכות בהחזקת העובדים.

במצבים כאלה, עסקים צריכים לעשות מדידה של צרכים מול יכולות כלכליות ולקבל החלטות קשות. אחד הפתרונות הוא לעבור למיקור חוץ או מיקור פנים של שירותי תיאום פגישות, במתכונת של משרה חלקית, עד להתאוששות שתאפשר חזרה לשגרה.

אפילו יום עבודה אחד בשבוע הוא זמן מספיק עבור תיאום פגישות מקצועי של 'קשרי עסקים'. תיאום מכירות של 'קשרי עסקים' אצלכם במשרדים פעם אחת בשבוע בלבד יכול לעשות את ההבדל בין כישלון מוחלט לבין התאוששות הדרגתית וחזרה לשגרה. 

פנו עוד היום לקבלת מידע אודות שירותי תיאום פגישות ללא מינימום משרה>>

תיאום פגישות ברמה הגבוהה ביותר

מתאמי הפגישות שלנו הינם בעלי ניסיון רב בייצור לידים ותיאום פגישות איכותיות. ניתן לבחור בין עבודה עם מאגר הלקוחות שלכם לבין שימוש בבסיסי הנתונים האיכותיים של 'קשרי עסקים'. מאגר המידע שלנו מתעדכן באופן קבוע ומכיל מידע מפורט אודות בעלי תפקידים בחברות בינוניות וגדולות, המסייע לנו לפנות אל אנשי המפתח הנכונים, בעלי הסמכות לסגור את העסקה.

תנו לנו לעזור לכם להחיות את העסק שלכם

אנשי תיאום הפגישות שלנו הינם אנשי מכירות בעלי ניסיון רב ביצירת שיחה זורמת ונעימה עם לקוחות פוטנציאליים, סינון לידים לא איכותיים עפ"י מודל BANT, טיפול בהתנגדויות והמרת לקוחות.

אנשי תיאום הפגישות שלנו מתחילים את תהליך המכירה כבר בשיחת ההיכרות הראשונית עם הלקוח הפוטנציאלי. כאשר לקוחות יגיעו אל פגישה שאורגנה ע"י מתאמי פגישה מטעם 'קשרי עסקים', תוכלו להיות בטוחים שהם יהיו קשובים לשמוע מה יש לכם להציע, בעלי סמכות לקבל את ההחלטות אודות הרכישה של המוצר /שירות שלכם, ובעלי תקציב מספק לדרישותיכם.

פנו עוד היום לקבלת מידע נוסף אודות תיאום פגישות איכותיות>>

ראו עוד: לידים | טיוב וסינון לידים | קשרי עסקים | מוקד דיגיטלי | ווידוא הגעה | זימון לכנסים |

שיטת הפעולה שלנו

אנחנו מספקים לידים חמים ומסוננים לחברות ועסקים על בסיס מודל BANT:

Timing

זמן

האם הצורך קיים בטווח הזמן הרלוונטי?

Need

צורך

האם קיים צורך במוצר או בשירות?

Authority

סמכות

האם השיחה נעשית עם הגורם הרלוונטי לקבלת ההחלטות?

Budget

תקציב

האם הפרויקט מתוקצב?
תיאום פגישות - קשרי עסקים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
אולי יעניין אותך גם