יצירת לידים איכותיים

כיצד אנו יוצרים לידים איכותיים?

צוות מקצועי
אנו מבצעים יצירת לידים איכותיים בעזרת צוות ותיק, מיומן ובעל יכולת לקיים שיחה ברמה גבוהה עם אנשי הקשר הרלוונטיים למוצר או הפתרון שלכם.

מידע חי ונושם
המידע שלנו כולל לא רק את אנשי המפתח בחברות הבינוניות והגדולות במשק, הוא גם מתעדכן באופן תדיר, עם מידע איכותי על רכישות, שינויים וצרכים של אותן החברות. אנו משתמשים במידע זה כדי להשיג ללקוחותינו מבט פנימי על המתרחש בחברות הללו, ולאפשר להם להגיע אל אנשי קשר הרלוונטיים בתוך החברות.

התאמה אישית
אנו מייצרים לכם לידים איכותיים, בהתאמה אישית לצרכים ולדרישות של החברה שלכם.

מיקור חוץ לתהליך יצירת לידים איכותיים

חברת 'קשרי עסקים' הינה חברת lead generation מומחית עם אנשי טלמיטינג מהטובים בשוק. אנו מתמחים בזיהוי ויצירת לידים איכותיים מתוך מאגרי החברה, וכן אספקת לידים איכותיים מתוך מאגרי המידע שלנו.

תהליך ייצור לידים איכותיים הוא תהליך שיווקי שמטרתו לאתר גופים המעוניינים לרכוש את המוצר או השירות שלכם. איתור ויצירת לידים איכותיים הוא שלב קריטי ביצירת משפך מכירות, שמצליח לייצר לכם הכנסות ומכירות על בסיס קבוע.

מהו תהליך יצירת לידים איכותיים B2B?

ייצור לידים לעסקים (B2B) הוא ייצור לידים המיועד ללקוחות עסקיים כגון חברות, מוסדות עמותות, תאגידים ושותפויות. 

בניגוד למכירה לאדם פרטי, מכירה לעסק מחייבת את מציאת דמות המפתח הנכונה. כדי לייצר לידים איכותיים, אנו מבצעים טיוב וסינון לידים, ועלינו להגיע אל דמויות מפתח רלוונטיות בארגון וליצור עימם קשר באופן אישי. אנו עושים זאת באמצעות מאגר מידע ומוקד דיגיטלי מהאיכותיים בישראל, הכולל מידע מתעדכן אודות דמויות המפתח החשובות ביותר בזירה העסקית בישראל.

מכיוון שרכישות B2B הן בדרך כלל יקרות ומורכבות יותר ממכירות ללקוחות קצה (B2C), מציאת אנשי המפתח הרלוונטיים עם הסמכות לאשר מכירה מהווה שלב קריטי בתהליך המכירה. 

קשרי עסקים בע"מ

שיטת הפעולה שלנו

אנחנו מספקים לידים חמים ומסוננים לחברות ועסקים על בסיס מודל BANT:

Timing

זמן

האם הצורך קיים בטווח הזמן הרלוונטי?

Need

צורך

האם קיים צורך במוצר או בשירות?

Authority

סמכות

האם השיחה נעשית עם הגורם הרלוונטי לקבלת ההחלטות?

Budget

תקציב

האם הפרויקט מתוקצב?
יצירת לידים איכותיים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
אולי יעניין אותך גם